Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO
24 - 03
2019

UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

25 marca obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego – jest to jednocześnie Dzień Świętości Życia. Chcemy się w tym dniu modlić o poszanowane życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Na Mszach św. będziemy mogli podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.

więcej

archiwum aktualności

Marzec 2019

PIĄTEK 01.02.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (1 greg.);
07:00 †Jadwiga Wojsznis-Filipowicz (miesiąc po śmierci);
09:00 †Katarzyna Krawczyk (32 rocz. śmieci) †Jan oraz †Henryk;
18:00 †Marian Pawlik (7 rocz. śmierci), ††rodzice z obojga stron;

SOBOTA 02.02.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (2 greg.);
07:00 Z okazji 60 urodzin Zbigniewa;
07:00 †Tadeusz Kurek (miesiąc po śmierci)
09:00 †Leopold Pieńkos, ††rodzice z obojga stron;
18:00 †Janina Piorowicz;

NIEDZIELA 03.03.2019
07:30 ††Za zmarłych polecanych w wypominkach;
09:30 ††Anna i Jan oraz zmarli z rodzin Hobel i Niezbrzyckich, ††Dioniza, Władysław, Helena, Witold i zmarli z rodziny Sikorskich, ††Romana i Piotra Ochremczuk, ††Wszystkich pomordowanych i spalonych 3 marca 1943 r. w Borzszczówce na Wołyniu;
11:00 †Tadeusz Karczewski (17 rocz. śmierci);
12:30 Za parafian;
16:00 †Józef Fedorowicz (3 greg.);
18:00 †Paweł Lewandowski (2 rocz. śmierci);

PONIEDZIAŁEK 04.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (4 greg.);
07:00 †Bogusława Kozłowska (miesiąc po śmierci);
09:00 †Franciszek Marcinkowski (7 rocz. śmierci);
18:00 Akcja Katolicka;

WTOREK 05.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (5 greg.);
07:00 †Andrzej Himkowski (miesiąc po śmierci);
09:00 †Leokadia Kalisiak, †Stanisław Kalisiak, ††z rodziny;
18:00 †Edward Żełabowski oraz †Jadwiga, ††rodzeństwo i rodzice obojga stron;

ŚRODA 06.03.2019
07:00 †Ks. Bernard Mielcarzewicz;
07:00 †Józef Fedorowicz (6 greg.);
09:00 †Sławomir Karkoszka (4 rocz. śmierci);
18:00 RÓŻANIEC;

CZWARTEK 07.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (7 greg.);
07:00 †Adam Cegiełkowski (miesiąc po śmierci)
09:00 Za kapłanów;
18:00 †Ryszard (18 rocz. śmierci), ††Weronika, Józef, Roman, Janina Salamenta i †Miron;

PIĄTEK 08.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (8 greg.);
07:00 O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Karola oraz ich rodzin, o uzdrowienie Justusa;
09:00 †Józefa Chmielewska (18 rocz. śmieci), †Edward i †Józef;
18:00 †Aleksander Krawcewicz i ††rodzice;
18:00 †Bronisława Tracz (11 rocz. śmierci) i †Stanisław Tracz;

SOBOTA 09.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (9 greg.);
07:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Piotra z okazji 70 rocznicy urodzin;
09:00 †Maria Piotrowska (3 rocz. śmierci);
18:00 ††Julia, Tomasz, Ludwik Gółkiewicz oraz Kazimierz i Zuzanna Makar;
18:00 †Grzegorz Nadziejko;

NIEDZIELA 10.03.2019
07:30 †Józef Fedorowicz (10 greg.);
09:30 †Jan (43 rocz. śmierci), †Tadeusz (23 rocz. śmierci), †Mieczysław (20 rocz. śmierci), †Henryk (12 rocz. śmierci) (wszyscy z rodziny Grześ);
11:00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla: Krystyny, Barbary, Agaty i Andrzeja;
12:30 Za parafian;
16:00 ††Helena i Józef Piecewicz oraz †Leonarda;
18:00 †Danuta Krasnopolska (od Gieni i Piotra Patorów z dziećmi);

PONIEDZIAŁEK 11.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (11 greg.);
07:00 †Władysława Jachnicka (miesiąc po śmierci);
09:00 †Marek oraz ††dziadkowie i babcie;
18:00 O łaskę zdrowia i pokój wewnętrzny dla Teresy;

WTOREK 12.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (12 greg.);
07:00 †Alina Bigoń (miesiąc po śmierci);
09:00 Dziękczynno-błagalna za Halinę z okazji 70 urodzin;
18:00 Rodzice po stracie;

ŚRODA 13.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (13 greg.);
07:00 †Michał Górniak (miesiąc po śmierci);
09:00 ††Krystyna i Urszula Łasocha;
18:00 NOWENNA;

CZWARTEK 14.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (14 greg.);
07:00 †Elżbieta Makiejska (miesiąc po śmierci)
09:00 ††Franciszek, Anna, Jadwiga, Mieczysław i Helena z rodziny Pałubiaków;
18:00 O Boże błogosławieństwo dla Sary;

PIĄTEK 15.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (15 greg.);
07:00 †Halina Wierzbicka (miesiąc po śmierci);
09:00 †Jerzy Malinowski, ††rodzice z obojga stron;
18:00 ††Pantalemon i Zofia Rudy;
18:00 ††Maria i Rozalia Citowicz;

SOBOTA 16.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (16 greg.);
07:00 †Piotr Jędrzejewski (miesiąc po śmierci);
09:00 ††Jan i Regina Kierzkowscy, †Halina Szymańska;
18:00 †Zofia Ostryńska, ††z rodziny Rapińczuk;
18:00 †Zofia Kijowiec (17 rocz. śmierci), †Piotr Kijowiec, †Teresa Jastrzębska;

NIEDZIELA 17.03.2019
07:30 †Janusz Parada (5 rocz. śmierci), ††rodzice, †brat Tadeusz;
09:30 †Franciszek Czeszczewik (22 rocz. śmierci), ††z rodziny, ††z rodziny Siwickich;
11:00 †Anna, ††z rodzin obojga stron;
12:30 Za parafian;
16:00 †Edward Chmielewski, †Maria Sowińska (w ich 1 rocz. śmierci) oraz ††z rodziny;
18:00 †Józef Fedorowicz (17 greg.);

PONIEDZIAŁEK 18.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (18 greg.);
07:00 †Grzegorz Gasiul (miesiąc po śmierci);
09:00 †Łucja Kłyk (3 rocz. śmierci), ††z rodziny Kłyk i Werowskich;
18:00 PWMW;
18:00 „rez.”

WTOREK 19.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (19 greg.);
07:00 †Maria Tatarowicz (miesiąc po śmierci);
07:00 †Maria Tatur;
09:00 ††Józefa, Nikodem, Zbigniew Suchoccy, ††z rodziny Fedorowiczów;
18:00 †Józef Sławiński (intencja od siostrzeńca);

ŚRODA 20.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (20 greg.);
07:00 †Jan Apanowicz (miesiąc po śmierci);
09:00 †Paulina Dąbkowska (7 rocz. śmierci), †Tomasz Uleszewski (9 rocz. śmierci), †Marek, †Wiesław oraz ††rodzice z obojga stron;
18:00 NOWENNA;

CZWARTEK 21.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (21 greg.);
07:00 †Stanisław Sochocki (miesiąc po śmierci);
09:00 Za kapłanów oraz o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne;
18:00 †Włodzimierz Litwin (1 rocz. śmierci);

PIĄTEK 22.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (22 greg.);
09:00 †Patrycja Stróżyk;
09:00 O przemianę serca, przymnożenie żywej wiary i umocnienie darami Ducha Świętego dla syna Bartłomieja;
18:00 O dar Bożego błogosławieństwa dla Agaty i Alio;
18:00 †Jan Kozłowski (26 rocz. śmierci), ††rodzice z obojga stron;

SOBOTA 23.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (23 greg.);
09:00 ††Helena i Kazimierz Madej;
09:00 †Andrzej Leoniak (miesiąc po śmierci);
16:00 Ślub;
18:00 ††Józef i Weronika Grad;
18:00 †Roman Zwierzchowski (19 rocz. śmierci);

NIEDZIELA 24.03.2019
07:30 ††Zofia Staszewska (5 rocz. śmierci), Alicja Robak, Dorota, Stanisław, Weronika, Piotr, Mieczysław i Maria z rodziny Staszewskich oraz Jan Mikulski;
09:30 †Witold Więcław (7 rocz. śmierci);
11:00 †Józef Fedorowicz (24 greg.);
12:30 Za parafian;
16:00 †Stefania Sajko (1 rocz. śmierci), †Alfons Sajko (21 rocz. śmierci);
18:00 Dziękczynna za udaną operację z prośbą o potrzebne łaski;

PONIEDZIAŁEK 25.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (25 greg.);
09:00 †Ryszard;
18:00 †Wiesława Kaliczyńska (1 rocz. śmierci);

WTOREK 26.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (26 greg.);
07:00 †Zygmunt Ruta (miesiąc po śmierci);
08:00 †Wioletta Zagórska;
09:00 Za Kamila i jego żonę Sylwię – o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski;
18:00 30 rocz. ślubu: Katarzyna i Damian Osowscy; synowie: Łukasz i Jan; z prośbą o Boże błogosławieństwo;

ŚRODA 27.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (27 greg.);
07:00 †Marta Dziennik, †Halina i Piotr Maciuk, ††z rodziny Krzysztofik, Maciuk i Dziennik;
09:00 CUDOWNY MEDALIK;
18:00 NOWENNA;

CZWARTEK 28.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (28 greg.);
09:00 ††Zmarli z rodziny: Buchowieckich i Paszko oraz dusze w czyśćcu cierpiące;
18:00 ††Julia i Andrzej Szpak oraz †Alfons Krüger;

PIĄTEK 29.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (29 greg.);
07:00 †Eliza Bahara (1 rocz. śmierci);
09:00 †Stanisława Osetek (27 rocz. śmierci) oraz syn †Zbigniew (4 miesiące po śmierci);
18:00 †Irena, †Franciszek, ††z rodziny: Szomszor i Mykowskich;

SOBOTA 30.03.2019
07:00 †Józef Fedorowicz (30 greg.);
09:00 †Wiesław Malinowski, ††dziadkowie z obojga stron;
18:00 †Zbigniew Jarząb (4 rocz. śmierci), ††rodzice z obojga stron;
18:00 †Teresa (1 rocz. śmierci), †Mirosław (10 rocz. śmierci), †Czesław (29 rocz. śmierci).

POLECANE STRONY
MEDIA