Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
ZAGROŻENIE BAGATELIZOWANE
21 - 04
2018

ZAGROŻENIE BAGATELIZOWANE

Zachęcamy rodziców i wychowawców do wzięcia udziału w spotkaniu, które odbędzie się 22 maja o godz. 18.30 w kinie Wolność, poświęconemu zagrożeniom jakie płyną z korzystania przez dzieci z urządzeń elektronicznych połączonych z internetem.

więcej

archiwum aktualności

Marzec 2018

CZWARTEK 1.03.2018  
7:00 +Zofia Ossowska (29 greg.)
7:00 ++Rodzice: Marianna (14 rocz. śmierci) i Jan Fijałkowscy
7:00 +Sylwester Wiśniewski (miesiąc po śmierci)
9:00 W intencji kapłanów
18:00 Dziękczynna z prośbą o Błogosławieństwo w dniu urodzin za Filipa

PIĄTEK 2.03.2018
7:00 +Zofia Ossowska (30 greg.)
7:00 Dziękczynna za 90 lat życia Janiny Nadziejko o Boże błogosławieństwo i potrzebne Łaski
9:00 +Anna Łysiak
18:00 +Tadeusz Jarosz (4 rocz. śmierci)
18:00 +Helena Suchocka, +Wiesław Suchocki, ++Rodziny

SOBOTA 3.03.2018  
7:00 + Władysław Skowroński
7:00 +Franciszek Marcinkowski (6 rocz. śmierci)
9:00 Dziękczynna za 50 lat życia Ireneusza o Boże błogosławieństwo i potrzebne Łaski
9:00 ++Helena i Witold, ++z rodziny: Sikorskich, Niezbrzyckich, Hobll, Krasińskich, Tyskich, ++Piotr, Roman, Olga Ochremczuk, ++pomordowanych ze wsi Borszczówka na Wołyniu dnia 3 marca 1943
18:00 +Katarzyna Piotrowska (1 rocz. śmierci)

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 4.03.2018
07:30 Za zmarłych polecanych w wypominkach
9:30 +Paweł Lewandowski (1 rocz. śmierci)
11:00 +Bolesław Grześkowiak (19 rocz. śmierci), ++Rodzice z Obojga stron
12:30 W intencji Parafian
16:00 +Edward Żełabowski (15 rocz. śmierci) +Jadwiga, ++Rodzice, ++Rodzeństwo z obojga stron
18:00 +Roman Zwierzchowski, ++Rodzice z Obojga stron

PONIEDZIAŁEK 5.03.2018
7:00 +Maria Januszkiewicz, ++z Rodziny: Józef, Antoni, Józef, Eugeniusz
7:00 +Helena Klamka (miesiąc po śmierci)
7:00 +Stefania Sajko (miesiąc po śmierci)
9:00 +Jerzy i Elwira Kociszewscy
9:00 +Kazimierz Osowski (od żony i dzieci)
18:00 AKCJA KATOLICKA

WTOREK 6.03.2018
7:00 +ks. Bernard Mielcarzewicz
7:00 +Strauchman Jan
9:00 +Jan Kozłowski (25 rocz. śmierci), ++Rodzice z Obojga stron
18:00 +Marian Pawlik (6 rocz. śmierci), ++Rodzice z Obojga stron
18:00 +Sławomir Karkoszka (3 rocz. śmierci)

ŚRODA 7.03.2018
7:00 Dziękczynno błagalna za Urszulę Modrzejewską i jej rodzinę
9:00 +Ryszard (17 rocz. śmierci), +Weronika, Józef, Roman, Janina, Miron Salamentowie
18:00 NOWENNA
18:00 Różaniec

CZWARTEK 8.03.2018
7:00 Dziękczynno błagalna za Agnieszkę Karłowską i jej rodzinę
7:00 +Grzegorz Nadziejko
9:00 ++Józefa Chmielewska (17 rocz. śmierci), Edward, Józef
18:00 +Kazimierz Bołdak, +Syn Mirosław

PIĄTEK 9.03.2018
7:00 +Zenon Malinowski, ++Rodzice
7:00 +Roman Lembowicz, ++ z rodziny z Obojga stron
9:00 ++ z rodziny Dąbrowskich: Witold, Weronika, Mirosław
18:00 Dziękczynno błagalna za Mariolę Gudaniec i jej rodzinę
18:00 ++ z rodziny Gółkiewicz: Tomasz, Ludwik, Julia, ++Kazimierz i Zuzanna Makar

SOBOTA 10.03.2018
7:00 + Władysław (18 rocz. śmierci)
7:00 +Aleksander Krawcewicz , ++Rodzice
9:00 +Katarzyna Krawczyk (31 rocz. śmierci), +Jan, +Henryk
18:00 ++Klara i Bronisław Kołosowscy, ++ z rodziny Kołosowskich i Kondratowicz
18:00 +Jagoda Flis-Rutkowska (7 rocz. śmierci)

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 11.03.2018
07:30 ++Stefania i Jan Popiel
9:30 +Jan (42 rocz. śmierci) +Tadeusz (22 rocz. śmierci), +Mieczysław (19 rocz. śmierci), +Henryk (11 rocz. śmierci)
11:00 O zdrowie Boże Błogosławieństwo dla Krystyny, Agaty, Barbary, Andrzeja
12:30 W intencji Parafian
16:00 +Maria Piotrowska (2 rocz. śmierci)
18:00 +Henryk Studziński (14 rocz. śmierci), +Stanisław, ++Rodzice

PONIEDZIAŁEK 12.03.2018
7:00 +Piotr Minikiel (35 rocz. śmierci)
7:00 +Mucha Irena (3 rocz. śmierci)
7:00 +Eugenia Tomaszewska (miesiąc po śmierci)
9:00 ++Jadwiga i Maria Marczak
18:00 Dziękczynno błagalna za poczęcie dziecka z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie

WTOREK 13.03.2018
7:00 Za Sarę, intencja dziękczynna w dniu urodzin z prośbą o błogosławieństwo
7:00 +Robert Woźnicki (miesiąc po śmierci)
7:00 +Marianna Peciak (miesiąc po śmierci)
9:00 Dziękczynno błagalna za Przemysława Dąbrowskiego
18:00 RODZICE PO STRACIE DZIECKA

ŚRODA 14.03.2018
7:00 +Danuta Hudyma (5rocz. śmierci)
7:00+Lilia Bukato (miesiąc po śmierci)
9:00 +Leokadia Kalisiak (22 rocz. śmierci),+Stanisław Kalisiak, ++ z Rodziny
18:00 NOWENNA

CZWARTEK 15.03.2018
7:00 +Bronisława Tracz (10 rocz. śmierci), +Stanisław Tracz (4 rocz. śmierci), ++Rodzice
7:00 +Mirosław Źrubak (miesiąc po śmierci)
7:00 +Mieczysław Bielasz (miesiąc po śmierci)
9:00 +Jerzy Malinowski, ++Rodzice z obojga stron
18:00 ++Zofia i Pantalemon Rudy

PIĄTEK 16.03.2018
7:00 +Elżbieta Różańska
7:00 ++Eleonora i Jan Rutkowscy
7:00 +Julia Pech (miesiąc po śmierci)
9:00 +Halina Szymańska, ++Jan i Regina Kieszkowscy
18:00 ++Emilia i Stanisław Malczyk

SOBOTA 17.03.2018
7:00 +Ewa Laskowska (16 rocz. śmierci), +Feliks Wirkus (13 rocz. śmierci)
7:00 +Zofia Kijowiec (16 rocz. śmierci)
7:00 +Wiesława Dudek (miesiąc po śmierci)
9:00 ++Anna, Konstanty, Leokadia z rodziny Gawdzis
18:00 Dziękczynno błagalna za Annę Dziedzic i jej rodzinę

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18.03.2018
07:30 ++Kazimiera Józef i Antoni
9:30 +Janusz Parada (4 rocz. śmierci) +brat Tadeusz, ++Rodzice
11:00 ++ z rodziny Zygnerskich i Sitek: Helena, Józef, Władysław, Jadwiga, Stanisław, Marek
12:30 W intencji Parafian
12:30 +Wanda Sawicka (2 rocz. śmierci), ++ z rodziny z Obojga stron, ++Krystyna i Leonard Giżyccy
16:00 ++Helena i Józef Piecewicz, +Leonarda
18:00 +Ludwik Bałtrukiewicz, ++Rodzice, ++Rodzeństwo

PONIEDZIAŁEK 19.03.2018
7:00 +Józef Czerski, ++ z Rodziny
7:00 +Waleria Kieda (miesiąc po śmierci)
9:00 ++ z rodziny Suchockich: Józefa, Nikodem, Zbigniew, ++z rodziny Federowiczów
18:00 ++Józef i Zofia Piecewicz
18:00 Parafialna Wspólnota Modlitwy Wstawienniczej

WTOREK 20.03.2018
7:00 +Kłyk Łucja (2 rocz. śmierci), ++ z rodziny Kłyk i Werowskich
7:00 ++Józef i Natalia Lutomscy, ++ z Rodziny
7:00 +Helena Hatała (miesiąc po śmierci)
9:00 +Dąbkowska Paulina (6 rocz. śmierci), +Tomasz Uleszewski (8 rocz. śmierci), ++rodzice z Obojga stron, +Marek, +Wiesław
18:00 +Józef Grad

ŚRODA 21.03.2018
7:00 +Piotr Kosiński (wspomnienie urodzin)
7:00+Edmund Białopiotrowicz (miesiąc po śmierci)
9:00 Dziękczynno błagalna za sąsiadów
18:00 NOWENNA

CZWARTEK 22.03.2018
7:00 +Andrzej Ciura ++Rodzice, ++Rodzeństwo
7:00 +Marianna Rębacz (miesiąc po śmierci)
9:00 +Bożena Modrzejewska
18:00 O Boże Błogosławieństwo dla Teresy

PIĄTEK 23.03.2018
7:00 +Emilia Celej (1 rocz. śmierci)
7:00 +Anna Szymańska (miesiąc po śmierci)
9:00 O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziców i braci Andrzeja i Grzegorza
18:00 W intencji dusz czyśćcowych
18:00 +Emilia Borodziuk ( 1 rocz. śmierci)

SOBOTA 24.03.2018
7:00 Za ludzi konających
7:00 +Irena Szafraniec (miesiąc po śmierci)
9:00 +Franciszek Zapadka (1 rocz. śmierci, +Krystyna Zapadka, +Grażyna Kowalczyk, +Michał Łazor
9:00 ++ z rodziny Koścień: Władysława, Wojciech, Antoni
18:00 +Zofia Staszewska, ++Alicja i Dorota
18:00 +Stefan Ciosk (7 rocz. śmierci)

NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ 25.03.2018
07:30 +Stanisława Iwanicka (17 rocz. śmierci),+Stefan (41 rocz. śmierci), +Michał (1 rocz. śmierci)
9:30 ++ z rodziny Bolechowskich: Stanisława, Józef, Jan
11:00 +Pacałaty Michał (12 rocz. śmierci), ++rodzice: Tatiana i Grzegorz
12:30 W intencji Parafian
12:30 O łaskę zdrowia dla Marka
16:00 +Franciszek Zapadka (1 rocz. śmierci) , ++ z Rodziny
18:00 +Janusz Zbiegniewicz (20 rocz. śmierci), +Krystyna Zbiegniewicz, ++ z Rodziny

PONIEDZIAŁEK 26.03.2018
7:00 O Boże błogosławieństwo dla Romualda z okazji 50 rocznicy urodzin
7:00 +Andrzej Ecker (miesiąc po śmierci)
7:00 +Józef Olejarz (miesiąc po śmierci)
9:00 ++Marian i Jadwiga Orciuch
18:00 ++Zofia i Łucjan Ossowscy (wspomnienie urodzin)

WTOREK 27.03.2018
7:00 +Ryszard
7:00 +Julia Pech
7:00 +Roman Lembowicz, ++ z rodziny z Obojga stron
9:00 +Piotr Mikołajun (pół roku po śmierci)
18:00 CUDOWNY MEDALIK

ŚRODA 28.03.2018
7:00 +Artur
7:00 +Liliana Kowalewska (miesiąc po śmierci)
9:00 +Wiesław Malinowski, ++ dziadkowie z Obojga stron
18:00 NOWENNA

WIELKI CZWARTEK MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ 29.03.2018
Liturgia o godzinie 19:00

WIELKI PIĄTEK MĘKI PAŃSKIEJ 30.03.2018
Liturgia o godzinie 19:00

WIGILIA PASCHALNA 31.03.2018
Liturgia o godzinie 20:30

POLECANE STRONY
MEDIA