Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO
24 - 03
2019

UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

25 marca obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego – jest to jednocześnie Dzień Świętości Życia. Chcemy się w tym dniu modlić o poszanowane życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Na Mszach św. będziemy mogli podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.

więcej

archiwum aktualności

Luty 2019

PIĄTEK 01.02.2019
07:00 †Henryka Modrzejewska;
07:00 †Halina Kotulska (miesiąc po śmierci);
09:00 ††Józef (13 rocz. śmierci) i Eugeniusz Jarońscy;
18:00 †Teresa Majewska (2 rocz. śmierci), ††zmarli z rodziny;

SOBOTA 02.02.2019
07:00 †Leon Modrzejewski;
07:00 †Eugeniusz Markiewicz (miesiąc po śmierci);
09:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marianny, Mirosławy i Jana. O ślub kościelny dla Agnieszki;
18:00 †Danuta Czerwińska (16 rocz. śmierci), ††rodzice z obojga stron;

NIEDZIELA 03.02.2019
07:30 ††Za zmarłych polecanych w wypominkach;
09:30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Joanny;
11:00 ††Bronisława, Lidia, Czesław, ††z rodziny: Wiecha, Niedzielin, Śmigielscy;
12:30 †Edmund Śliwicki (8 rocz. śmierci);
16:00 Za parafian;
18:00 †Aleksandra Śmigielska (36 rocz. śmierci);

PONIEDZIAŁEK 04.02.2019
07:00 O Boże błogosławieństwo dla Pawła z okazji urodzin;
07:00 †Halina Baryła (miesiąc po śmierci);
09:00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Alicji z okazji 86 urodzin;
18:00 Akcja Katolicka;

WTOREK 05.02.2019
07:00 †Teresa Modrzejewska;
07:00 †Jerzy Piasecki (miesiąc po śmierci);
09:00 †Helga Andre;
18:00 †Henryk Komorski oraz ††zmarli z rodziny obojga stron;

ŚRODA 06.02.2019
07:00 †Ks. Bernard Mielcarzewicz;
09:00 †Zofia, ††z rodziny: Piotrowicz, Miksza, Wilkanowscy;
18:00 NOWENNA;

CZWARTEK 07.02.2019
07:00 ††Romuald i Kazimiera, Helena, Bolesław, Anna, Józef;
09:00 Za kapłanów;
18:00 ††Rodzice: Genowefa i Wincenty, †brat Stanisław;

PIĄTEK 08.02.2019
07:00 Dziękczynna za przeżyte lata z prośbą o opiekę i potrzebne łaski dla córki Bożeny z okazji urodzin;
09:00 ††Jan i Katarzyna Szwed;
18:00 †Kazimierz Małachowski, ††rodzice z obojga stron;

SOBOTA 09.02.2019
07:00 †Tadeusz Walczak (11 rocz. śmierci);
09:00 †Bernard Fabiszewski (16 rocz. śmierci);
18:00 ††Bogumiła i Bernard Jankowscy;

NIEDZIELA 10.02.2019
07:30 †Mirosław Źrubak (1 rocz. śmierci);
09:30 †Jan Binkiewicz (7 rocz. śmierci), ††rodzice z obojga stron, ††rodzeństwo;
11:00 †Weronika Poszkowska, †Stanisław, †Mieczysław;
12:30 Za parafian;
12:30 ††Waleria i Henryk Kieda;
16:00 ††Janina i Eugeniusz Kawcewicz, ††rodzice z obojga stron, †Halina Dubowska, †Józef Bieniasz, ††Jadwiga i Jan Mulica;
18:00 ††Kunegunda, Eugeniusz, Dariusz Łączyńscy;

PONIEDZIAŁEK 11.02.2019
07:00 †Maria (24 rocz. śmierci) i Leon Krakowiak;
09:00 †Danuta (4 rocz. śmierci);
09:00 W intencji chorych;
18:00 †Zofia Jędraszak (17 rocz. śmierci), ††rodzice z obojga stron;

WTOREK 12.02.2019
07:00 ††Leon (29 rocz. śmierci) i Maria Krakowiak;
09:00 O Boże błogosławieństwo dla Dominika Karkoszki z okazji 20 urodzin;
18:00 Rodzice po stracie;

ŚRODA 13.02.2019
07:00 O szczęśliwe rozwiązanie i mieszkanie dla Sylwii;
09:00 †Józef Tarnogórski, ††rodzice i rodzeństwo;
18:00 NOWENNA;

CZWARTEK 14.02.2019
07:00 †Władysław Zawadzki;
09:00 Władysław Laszuk (14 rocz. śmierci);
18:00 †Aleksander Kaczyński (6 rocz. śmierci);

PIĄTEK 15.02.2019
07:00 †Irena Furdyna (3 rocz. śmierci);
09:00 †Jerzy Malinowski, ††rodzice z obojga stron;
18:00 O Boże błogosławieństwo dla Ireny i Henryka Serafin (50 rocz. ślubu);
18:00 †Wacław Piotrowicz, †Jadwiga Wierszyło

SOBOTA 16.02.2019
07:00 †Tadeusz Gąsiorowski;
07:00 †Stanisława Woronik (miesiąc po śmierci);
09:00 †Edmund Bortko (28 rocz. śmierci);
18:00 †Dariusz Zaborowski (10 rocz. śmierci);

NIEDZIELA 17.02.2019
07:30 †Stanisław Kuźmiński oraz ††rodzice z obojga stron;
09:30 †Barbara Reszke oraz ††rodzice z obojga stron;
11:00 †Wiktor Dębowski (34 rocz. śmierci), ††z rodziny Moch i Dębowskich, †Benedykt Pawłowski;
12:30 Za parafian;
12:30 O Boże błogosławieństwo dla Kasi z okazji 18 rocznicy urodzin;
16:00 †Benedykt Machajewski (13 rocz. śmierci);
18:00 †Aleksander Warsiński (23 rocz. śmierci) i jego ††rodzice, †Jarosław Warsiński (7 rocz. śmierci);

PONIEDZIAŁEK 18.02.2019
07:00 †Feliks Jędrzychowski (wspomnienie urodzin);
09:00 †Stanisław Gajda (30 rocz. śmierci), ††z rodziny Gajdów i Filipowskich;
18:00 PWMW;

WTOREK 19.02.2019
07:00 †Halina Korzeń;
07:00 †Jadwiga Dowgielewicz (miesiąc po śmierci);
09:00 Dziękczynna za otrzymane łaski w rodzinie Bożeny i Zbigniewa oraz Katarzyny i Radosława;
18:00 †Wojciech Naprawa;

ŚRODA 20.02.2019
07:00 ††Rodzice: Edward i Alfreda Maciejewscy;
09:00 †Irena Mucha (4 rocz. śmierci);
18:00 NOWENNA;

CZWARTEK 21.02.2019
07:00 †Eugenia Tomaszewska (1 rocz. śmierci);
09:00 †Zofia Kuszyńska, †Józef Kuszyński, †Marianna Dutkowska;
18:00 †† Rodzice: Marianna (1 rocz. śmierci) i †Julian (34 rocz. śmierci) Peciak;

PIĄTEK 22.02.2019
07:00 Tomasz Morawski (ZAGINIĘCIE 30 lat), ††z rodziny: Morawskich, Dziadkowiczów, Tomczak, Jakubczak;
09:00 O przymnożenie żywej wiary i umocnienie darami Ducha Świętego dla syna Bartomieja;
18:00 ††Alfred i Zofia Żelaznowscy;
18:00 Kasia – 1 rocznica urodzin oraz jej rodzice o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej;

SOBOTA 23.02.2019
07:00 †Witold Rapiej (5 rocz. śmierci);
07:00 †Alina Zapaśnik (miesiąc po śmierci);
09:00 †Michał Dyszkant (1 rocz. śmierci), †Czesława Dyszkant (7 rocz. śmierci);
18:00 ††Bolesław i Gertruda;

NIEDZIELA 24.02.2019
07:30 †Stanisław Michalczyszyn (28 rocz. śmierci);
09:30 †Zbigniew Szulecki (7 rocz. śmierci);
11:00 ††Michał i Paulina Dąbrowscy, †Kazimierz Małaczek;
12:30 Za parafian;
16:00 †Monika Brodzińska (7 rocz. śmierci), †Włodzimierz Gotowiec oraz ††z rodziny Szwinto: Maria, Bolesław, Zygmunt, Władysław;
18:00 †Henryk Studziński (15 rocz. śmierci),††jego rodzice i †Stanisław;

PONIEDZIAŁEK 25.02.2019
07:00 O zdrowie dla Krzysztofa przez wstawiennictwo Matki Bożej z Pompejów;
07:00 †Alicja Kuran (miesiąc po śmierci);
07:00 O wypełnienie woli Bożej w życiu Krzysztofa Stępnia i Bogusławy Prokopowicz, o potrzebne zdrowie;
09:00 ††Feliks i Jadwiga Kuchniak;
18:00 ††Waleria i Lucjan Białkowscy;

WTOREK 26.02.2019
07:00 †Mirosław Filiczkowski;
07:00 †Jacek Szkarłat (miesiąc po śmierci);
09:00 †Aleksander;
18:00 †Julian Stankiewicz (3 rocz. śmierci);

ŚRODA 27.02.2019
07:00 †Mirosław (wspomnienie imienin);
07:00 O potrzebne łaski dla wszystkich członków AA;
09:00 O uproszenie łask Bożych dla chorych, starszych i zagubionych religijnie oraz za wszystkich noszących Cudowny Medalik;
18:00 NOWENNA;

CZWARTEK 28.02.2019
07:00 O Boże błogosławieństwo dla Filipa;
07:00 †Zbigniew Pianowski (miesiąc po śmierci)
09:00 †Wiesław Malinowski, ††dziadkowie z obojga stron;
18:00 †Helena Klamka (1 rocz. śmierci) oraz †Jan Klamka i ††zmarli z rodziny z obojga stron.

POLECANE STRONY
MEDIA