Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
ALPHA - ODKRYWAJ ŻYCIE WIARĘ I SENS - od 25.09.2018r.
16 - 09
2018

ALPHA - ODKRYWAJ ŻYCIE WIARĘ I SENS - od 25.09.2018r.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie ALPHA w naszej parafii już 25.09.2018r. Jest to seria spotkań wyjaśniających podstawy wiary chrześcijańskiej. Każde spotkanie podejmuje inny temat dotyczący wiary i daje możliwość dyskusji. Alpha prowadzona jest na całym świecie i każdy jest na niej mile widziany.

więcej

archiwum aktualności

Intencje Mszy Świętej

NIEDZIELA 23.09.2018
07:30 Jolanta i Waldemar – 37 rocz. ślubu;
09:30 †Tadeusz Hołownia (16 rocz. śmierci), ††rodzice z obojga stron;
11:00 †Wiesław Biedziuk, ††rodzice i rodzeństwo z obojga stron;
12:30 Za parafian;
12:30 Anna i Zdzisław Zawiślakowie (50 rocz. ślubu);
16:00 †Aleksander Krawcewicz (23 greg.);
18:00 †Tadeusz Urbanek (15 rocz. śmierci), ††rodzice Franciszek i Aleksandra;

PONIEDZIAŁEK 24.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (24 greg.);
07:00 ††Tekla i Dominik Musiał;
07:00 †Tadeusz Stasik (miesiąc po śmierci);
09:00 †Kazimierz Nadziejko;
18:00 ††Józef, Bronisława, Jan, Rozalia z rodziny Trościanko, ††Anna, Bernard, Erna, Mieczysław z rodziny Sołtysiak;

WTOREK 25.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (25 greg.);
07:00 †Dorota Bochniarz (miesiąc po śmierci);
07:00 †Marianna Niziołek (miesiąc po śmierci);
09:00 †Stanisław Dziekiewicz, ††rodzice: Jan i Maria Bendkowscy, †Gabryel Helena;
18:00 †Aurelia;

ŚRODA 26.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (26 greg.);
07:00 †Gerda Rycaj (1 rocz. śmierci);
07:00 †Maria Stanisławska (miesiąc po śmierci);
09:00 †Danuta Suchocka [z domu Kozłowska] (3 rocz. śmierci);
18:00 NOWENNA;

CZWARTEK 27.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (27 greg.);
07:00 †Katarzyna;
09:00 ††Aleksander, Lucjan, Henryk;
18:00 CUDOWNY MEDALIK: w intencji kleryków, diakonów, wykładowców, kapłanów i służby ołtarza oraz za wszystkich noszących Cudowny Medalik;

PIĄTEK 28.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (28 greg.);
07:00 †Justyna Skapowicz (miesiąc po śmierci);
09:00 †Kazimiera Wiśniewska, †Janina Karpińska, †Józefa Bratkowska, †Janina Jurkiewicz, †Waleria Sławińska, †Helena Kolator;
18:00 †Piotr Mikołajun (1 rocz. śmierci);
18:00 †Jan Tobolski (20 rocz. śmierci);

SOBOTA 29.09.2018
07:00 †Aleksander Krawcewicz (29 greg.);
07:00 †Piotr Michnik (miesiąc po śmierci);
09:00 †Jadwiga Drab (3 rocz. śmierci);
16:00 Ślub: Ewelina Udycz i Hubert Kasprzak;
18:00 O Boże błogosławieństwo dla Michała z okazji imienin;
18:00 ††Wiktor, Władysława, Adolf Lula.

NIEDZIELA 30.09.2018
07:30 †Wiesław Malinowski, ††dziadkowie z obu stron;
09:30 †Anna Bortko (5 rocz. śmierci);
11:00 †Michalina Gołdyn, ††Maria i Rozalia Citowicz;
12:30 Za parafian;
16:00 †Aleksander Krawcewicz (30 greg.);
18:00 †Lesław;

PONIEDZIAŁEK 01.10.2018
07:00 †Anna Łysiak (1 greg.);
07:00 †Wincenty Gleń (miesiąc po śmierci);
09:00 †Helena Skorb, ††rodzice, ††rodzeństwo;
18:00 AKCJA KATOLICKA: †Marianna Niziołek;

WTOREK 02.10.2018
07:00 †Anna Łysiak (2 greg.);
07:00 †Marian Gawrys (miesiąc po śmierci);
09:00 †Jan Wilczyński (14 rocz. śmierci), ††rodzice: Krystyna i Andrzej, Krystyna i Ryszard;
09:00 †Leonard Trypuć (3 rocz. śmierci) oraz ††rodzice, †bracia, ††zięciowie;
18:00 ††Janina i Jan;

ŚRODA 03.10.2018
07:00 †Anna Łysiak (3 greg.);
07:00 †Bogumiła Bartoś (miesiąc po śmierci);
09:00 ††Rodzice: Jadwiga i Franciszek Głodowscy, ††Teresa, Henryk i Jerzy;
18:00 NOWENNA;
18:00 RÓŻANIEC;

CZWARTEK 04.10.2018
07:00 †Anna Łysiak (4 greg.);
07:00 †Stanisława Makuch, ††z rodziny;
07:00 †Karolina Wojciechowicz (miesiąc po śmierci);
09:00 Za kapłanów;
18:00 †Zofia Maciejewska (31 rocz. śmierci);

PIĄTEK 05.10.2018
07:00 †Anna Łysiak (5 greg.);
07:00 †Dariusz Wyrąbkiewicz (miesiąc po śmierci);
09:00 †Genowefa Madoń;
18:00 †Regina (5 rocz. śmierci), †Władysław (15 rocz. śmierci), †Stanisław Rusiniak, ††dziadkowie z obojga stron;
18:00 †O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Dominika i Moniki;

SOBOTA 06.10.2018
07:00 †ks. Bernard Mielcarzewicz;
07:00 †Franciszek Woronik (miesiąc po śmierci);
09:00 †Artur (wspomnienie imienin);
17:00 Ślub: Ewelina Hanus i Łukasz Jasnoch;
18:00 †Anna Łysiak (6 greg.);

POLECANE STRONY
MEDIA