Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
GODZINA MIŁOSIERDZIA I NIESZPORY
15 - 09
2019

GODZINA MIŁOSIERDZIA I NIESZPORY

Po wakacjach wracamy do piątkowych adoracji Najświętszego Sakramentu, którą rozpoczynamy Godziną Miłosierdzia o 15:00, a kończymy Nieszporami o godz. 17:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

więcej

archiwum aktualności

Zaproszenie do Skrzatusza

Bp Edward skierował do nas zaproszenie na Uroczystości w Skrzatuszu.

Zapraszam Was, Kochani Siostry i Bracia, do wspólnego pielgrzymowania!
W sobotę – 14 września – do Skrzatusza zapraszam młodzież, by we wspólnocie modlitwy i radości przeżyć piękne spotkanie z Bogiem żywym. W czasie Światowych Dni Młodzieży w Panamie papież Franciszek, wypowiedział do Was, Kochani Młodzi, słowa: Jesteście marzeniem Boga! Najpełniej i najpiękniej zrealizowała to marzenie w swoim życiu Maryja. Zechciejmy z Nią, w Skrzatuszu, odkryć ten niepowtarzalny plan Boga wobec każdej i każdego z nas.
W niedzielę – 15 września – do Skrzatusza zapraszam wszystkich, by uwielbić z Maryją Boga i podziękować Ojcu Świętemu za wyniesienie naszej skrzatuskiej świątyni do godności bazyliki mniejszej. Tej wyjątkowej uroczystości przewodniczyć będzie arcybiskup Wojciech Polak, Prymas Polski, wraz ze wszystkimi biskupami Metropolii Szczecińsko-Kamieńskiej.

Wyjazd młodzieży z naszej parafii w sobotę, 14 września o godz. 10:00, a powrót ok. 24:00; koszt wyjazdu to 20 zł. Zapisywać się można w zakrystii, kancelarii parafialnej oraz u katechetów. Wyjazd dla dorosłych w niedzielę, 15 września, o godz. 8:00. Koszt wyjazdu 25 zł.


POLECANE STRONY
MEDIA