Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
PARAFIALNA WSPÓLNOTA MODLITWY WSTAWIENNICZEJ
14 - 08
2019

PARAFIALNA WSPÓLNOTA MODLITWY WSTAWIENNICZEJ

Przypominamy o Parafialnej Wspólnocie Modlitwy Wstawienniczej. Jeśli mają Państwo intencje modlitewne (nie tylko dotyczące naszych Parafian), zachęcamy do wysyłania intencji przez sms pod nr 516 453 394.

więcej

archiwum aktualności

08.09.18 r. Uroczystość Narodzenia NMP – odpust parafialny

W sobotę, 8 września, będziemy przeżywali Uroczystość Narodzenia NMP – odpust parafialny i jednocześnie kolejną rocznicę poświęcenia naszego kościoła, czyli największe święto naszej wspólnoty.

Wszystkich zapraszamy w tym dniu do udziału w Eucharystii. Msze św. będziemy sprawowali o godz. 7:00 i 9:00 oraz uroczystą Mszę św. odpustową o godz. 18:00.
Aby zyskać odpust zupełny należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunie św. w naszym kościele, pomodlić się w intencjach Ojca Świętego oraz nie być przywiązanym do jakiegokolwiek grzechu.

W dzień odpustu będzie trwała w naszym kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się po Mszy św. o godz. 9:00, a zakończy Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00. W zakrystii można się zapisać na konkretne godziny adoracji; ofiarujemy ją w intencji naszej parafii. Podczas Adoracji, o godz. 12:00 odmówimy Anioł Pański i Różaniec.
O godz. 17:30 odprawimy Nieszpory.

W dniu odpustu kancelaria będzie nieczynna. Bardzo prosimy o pomoc w uporządkowaniu kościoła na uroczystość odpustową. Porządki rozpoczniemy w czwartek o godz. 16:00.

POLECANE STRONY
MEDIA