Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku
Aktualności
VII DNI KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
23 - 09
2017

VII DNI KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

28IX - 28X2017 r. potrwają w Szczecinku Dni Kultury Chrześcijańskiej. Organizatorzy zapraszają do wspólnej modlitwy, na ciekawe wystawy, projekcje filmowe, koncert, spotkanie autorskie i Bal Wszystkich Świętych dla dzieci.

więcej

archiwum aktualności

I Komunia św. w naszej parafii

I Komunia św. w naszej parafii odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca 2018 r.

Kontynuujemy zapisy dzieci do I Komunii św.
Przypominamy, że do I Komunii św. dzieci przystępują w swojej rodzinnej parafii, a nie w parafii, na terenie której uczęszczają do szkoły. Dziecko zgłaszają rodzice, w uzasadnionym przypadku przynajmniej jedno z rodziców. Zgłoszenia przyjmujemy w kancelarii parafialnej w poniedziałki od 16:00 do 17:30; we wtorki od 19:00 do 20:00 oraz w soboty od 11:00 do 12:00. Rodzice przychodzą do kancelarii bez dziecka.
Zapisy dzieci potrwają do 10 października.

POLECANE STRONY
MEDIA